Tehrantonian                 تهرانتویی – یک تهرانی در تورنتو
نکاتی پیرامون مهاجرت به کانادا،زندگی در انتاریو، کاریابی، خرید اولین خانه تان و استقرار با موفقیت
Tips on Immigration to Canada, Living in Ontario, Finding a Job, Buying your first home and settling down Successfully.
جستجو در تهرانتویی  
گزارشات لحظه ای
Reports by the Moment
وضعیت هوای تورنتو
Toronto's Weather

Click for Toronto Pearson, Ontario Forecast
برای دیدن وضعیت هوای سراسر کانادا اینجا کلیک کنید
Click here for Canadian Weather Status

Locations of visitors to this page
تورنتو Toronto
ونکوور Vancouver
تهران Tehran


وضعیت دلار کانادا
Canadian Dollar vs. U$شاخص های بازار سهام
Stock Market Indices
Tehrantonian's Google Ranking

Yahoo bot last visit to Tehrantonian.
Msn bot last visit to Tehrantonian
Tuesday, December 14, 2004

لزوم قانونی کاهش سرعت در نزدیکی محل تصادف

از این پس رانندگانی که به هنگام نزدیک شدن به صحنه تصادف – یا با مشاهده خودروهای امداد رسانی که توقف کرده اند و چراغ گردان آنها روشن است – از سرعت خود نکاهند و یا مسیر خود را به خط های دیگر راه تغییر ندهند، ممکن است تا 4000$ جریمه شوند، به مدت دو سال گواهینامه خود را از دست بدهند و در صورت برخورد با یکی از ماموران امداد رسان یا حاضرین در صحنه، تا شش ماه به حبس محکوم شوند.

سالانه در حدود 120 نفر از نیروی امداد رسان به این شکل دچار صانحه می شوند و پلیس امیدوارست با این قانون جدید رانندگان را ملزم به دقت و هشیاری بیشتر در هنگام نزدیک شدن به صحنه تصادفات کند.

طبق این قانون، اولین مورد تخلف با جریمه ای معادل 405$ مورد مجازات قرار خواهد گرفت و تکرار آن می تواند به تشدید آن و حتی لغو گواهینامه رانندگی منجر شود.
تی تی سی و دانشگاه یورک

بعد از مدتها مذاکره و بررسی، قرارست فردا توافق ایشان برای ایجاد و استفاده از راهرویی مخصوص اتوبوس برای تسریع نقل و انتقال دانشجویان بین ایستگاه ساب وی دانزویو و این دانشگاه، اعلام شود. این طرح بعنوان راهکاری موقت بجای تاسیس خط جدیدی از ساب وی و با هزینه ای بسیار کمتر – حدود 40 میلیون دلار- بزودی وارد مرحله ساخت خواهد شد. این معبر ویژه اتوبوس که با فاصله ای مناسب از مناطق مسکونی – جهت بدور نگاهداشتن آلودگی صوتی - احداث خواهد شد تا سال 2006 و همزمان با افتتاح استادیوم آرگوناتز به بهره برداری خواهد رسید.

به این ترتیب مدت زمان انتقال دانشجویان در این مسیر از میزان فعلی آن – بین 20 تا 40 دقیقه بسته به وضعیت ترافیک – به 12 دقیقه کاهش خواهد یافت.

هزینه ساخت خط مترو از این ایستگاه تا دانشگاه یورک بیش از 1.2 میلیارد دلار است.
موتور جستجوی مسکن اجاره ای

اگر قصد مهاجرت دارید، و جایی را برای اقامت زیر سر نگذاشته اید، شاید بتوانید اولین منزلگاه خود را در تورنتو در این موتور جستجو پیدا کنید. در این موتور می توانید بر مبنای منطقه، اجاره بهاء و تعداد اتاق خواب جستجو نمایید.

ضمنا اگرترجیح می دهید در بدو ورود محل اجاره را با افراد دیگری شریکی کرایه کنید – و طبعا کرایه بسیار کمتری بپردازید - از گزینه شماره 265 استفاده کنید.

موفق باشیدLink to this log     لینک به این نوشته - 10:39 a.m. -                                                 مطلب را به بالاترین بفرستید: Balatarin

0  Comments   اظهار نظر از طرف دوستان
........................................................................................