Tehrantonian                 تهرانتویی – یک تهرانی در تورنتو
نکاتی پیرامون مهاجرت به کانادا،زندگی در انتاریو، کاریابی، خرید اولین خانه تان و استقرار با موفقیت
Tips on Immigration to Canada, Living in Ontario, Finding a Job, Buying your first home and settling down Successfully.
جستجو در تهرانتویی  
گزارشات لحظه ای
Reports by the Moment
وضعیت هوای تورنتو
Toronto's Weather

Click for Toronto Pearson, Ontario Forecast
برای دیدن وضعیت هوای سراسر کانادا اینجا کلیک کنید
Click here for Canadian Weather Status

Locations of visitors to this page
تورنتو Toronto
ونکوور Vancouver
تهران Tehran


وضعیت دلار کانادا
Canadian Dollar vs. U$شاخص های بازار سهام
Stock Market Indices
Tehrantonian's Google Ranking

Yahoo bot last visit to Tehrantonian.
Msn bot last visit to Tehrantonian
Tuesday, January 18, 2005فستیوال شهر زمستانی

وینترسیتی فستیوال از 28 ژانویه تا 10 فوریه، با پشتیبانی موسسه اعتباری امریکن اکسپرس در سطح شهر برگزار می شود. افتتاحیه این جشن در میدان ناتان فیلیپس و در روز جمعه بیست و هشتم ژانویه از ساعت 6 الی 10 شب، برپا خواهد شد و شامل اجرای زنده موسیقی و آتش بازی و نمایش به خرج شهرداری تورنتو خواهد بود.

این برنامه هر شب تا ششم فوریه در این میدان برگزار خواهد شد و گروه فرانسوی "گروپ اف" که در نمایش با فشفشه و آتش بازی تخصص دارند و گروه هلندی "کلوز اکت" با برنامه بالن های هوای داغ و پرندگان غول پیکر به سرگرم کردن بینندگان خواهند پرداخت.

برنامه زمستانه "وینترلیشز" نیز با همکاری 120 رستوران و کافه و بار تورنتو با تخفیف ویژه و یا هزینه ثابت زیر قیمت متداول، برای جذب علاقه مندان به امتحان منوی متنوع این مجموعه بزرگ، همانند سالهای قبل، در این مدت برپاست. برای دیدن فهرست اسامی این رستوران ها بهمراه لینک به وبسایت اختصاصی آنها و مشاهده هزینه تعیین شده برای هر یک، می توانید اینجا کلیک کنید.

ضمنا با همکاری شهرداری تورنتو و 40 مرکز دیدنی و تفریحی شهر، مجموعه کوپن های تخفیف متعددی با تخفیف قابل ملاحظه برای این ایام حاضر شده بنام "وینترسیتی پسپورت" که قابل پرینت کردن هستند. برای دیدن توضیحات بیشتر می توانید از این لینک استفاده کنید.

یادتان باشد که تا 5 ماه دیگر از هوای تابستانی خبری نیست! پس از امکانات بخوبی استفاده کنید و از این همه امکانات تفریحی و ورزش و سرگرمی زمستانه لذت ببرید. تورنتو شهر زندگی و تفریح و شادی است و برای موفقیت در برنامه های کاری و تحصیلی ای که دارید نیازمند روحیه شاد و انرژی زیاد خواهید بود!

ضمنا خیالتان راحت باشد! تا آخر فصل سرما برنامه خوشگذرانی و النگه و ولچرخیدن براه است و تازه با آمدن هوای گرم بیشتر هم می شود!

خوش و موفق باشید!
Link to this log     لینک به این نوشته - 10:58 a.m. -                                                 مطلب را به بالاترین بفرستید: Balatarin

0  Comments   اظهار نظر از طرف دوستان
........................................................................................