Tehrantonian                 تهرانتویی – یک تهرانی در تورنتو
نکاتی پیرامون مهاجرت به کانادا،زندگی در انتاریو، کاریابی، خرید اولین خانه تان و استقرار با موفقیت
Tips on Immigration to Canada, Living in Ontario, Finding a Job, Buying your first home and settling down Successfully.
جستجو در تهرانتویی  
گزارشات لحظه ای
Reports by the Moment
وضعیت هوای تورنتو
Toronto's Weather

Click for Toronto Pearson, Ontario Forecast
برای دیدن وضعیت هوای سراسر کانادا اینجا کلیک کنید
Click here for Canadian Weather Status

Locations of visitors to this page
تورنتو Toronto
ونکوور Vancouver
تهران Tehran


وضعیت دلار کانادا
Canadian Dollar vs. U$شاخص های بازار سهام
Stock Market Indices
Tehrantonian's Google Ranking

Yahoo bot last visit to Tehrantonian.
Msn bot last visit to Tehrantonian
Wednesday, February 16, 2005

The 2005 Canadian International AutoShow
SkyDome and the Metro Toronto Convention Centre

نمایشگاه بین المللی خودروی کانادا

از جمعه این هفته – هجدهم فوریه – نمایشگاه معروف و پرطرفدار بین المللی خودرو در تورنتو آغاز بکار خواهد کرد و بیش از 150 شرکت در این نمایشگاه در محیطی به وسعت 79000 مترمربع به معرفی مدل های 2005 محصولات خود می پردازند.

این نمایشگاه فرصت خوبی است برای علاقه مندان به بازدید تقریبا تمام مدل های خودروی موجود در آمریکای شمالی و به ایشان امکان می دهد از نزدیک با انواع مدل ها آشنا شوند، قابلیت ها و امکانات آنها را بررسی کنند، در آنها بنشینند، با نمایندگان فروش این محصولات گپ بزنند، جدیدترین کاتالوگ ها را دریافت کنند، درخواستنامه امتحان سواری آنها – تست درایو- را پر کنند، و نیز در انواع قرعه کشی این وسایل نقلیه شرکت کنند.

ضمنا این نمایشگاه فرصت بسیار خوبی است برای علاقه مندان به خرید خودروی نو برای بررسی انواع مدل های منطبق با سلیقه و بودجه موردنظر ایشان.

شرکت های صاحب نام صنایع خودرو سازی غالبا در کنار خودروهای عرضه شده عمومی، نمونه های آزمایشی و یا مسابقه ای محصولات خود را نیز عرضه می کنند. کارگاه های اسپورت سازی اتومبیل هم در این نمایشگاه غرفه دارند.

بهای بلیط برای بزرگسالان در آخر هفته ها 20$ و در روزهای هفته 15$ و برای خانواده ها 40$ و برای بزرگسالانی که مایلند در دو روز از نمایشگاه بازدید نمایند 30$ است. بلیط برای بچه های زیر 6 سال رایگان و برای 6 تا 12 سال 7$ است. ضمنا دارندگان بلیط ها می توانند در طول روز به دفعات از نمایشگاه خارج شوند ( مثلا برای صرف ناهار، خرید فیلم دوربین عکاسی و ...) و مجددا بازگردند.

ساعت کار این نمایشگاه همه روزه از 10.30 صبح تا 10 شب می باشد و تا آخر وقت بازدید یکشنبه 27 فوریه (یعنی 6 عصر این روز) باز است. نزدیک ترین ایستگاه ساب وی به این نمایشگاه ایستگاه یونیون است و بازدید کنندگان می توانند از مسیر سرپوشیده اسکای واک برای رفت و آمد بین ایستگاه و نمایشگاه استفاده کنند.

ضمنا برای علاقه مندانی که با خودروی شخصی به این نمایشگاه مراجعه می کنند پارکینک رایگان با اتوبوس رایگان برای تردد بین پارکینگ و محل نمایشگاه موجود است. برای مشاهده توضیحات بیشتر اینجا کلیک کنید.

خوش باشید


Link to this log     لینک به این نوشته - 10:47 a.m. -                                                 مطلب را به بالاترین بفرستید: Balatarin

0  Comments   اظهار نظر از طرف دوستان
........................................................................................