Tehrantonian                 تهرانتویی – یک تهرانی در تورنتو
نکاتی پیرامون مهاجرت به کانادا،زندگی در انتاریو، کاریابی، خرید اولین خانه تان و استقرار با موفقیت
Tips on Immigration to Canada, Living in Ontario, Finding a Job, Buying your first home and settling down Successfully.
جستجو در تهرانتویی  
گزارشات لحظه ای
Reports by the Moment
وضعیت هوای تورنتو
Toronto's Weather

Click for Toronto Pearson, Ontario Forecast
برای دیدن وضعیت هوای سراسر کانادا اینجا کلیک کنید
Click here for Canadian Weather Status

Locations of visitors to this page
تورنتو Toronto
ونکوور Vancouver
تهران Tehran


وضعیت دلار کانادا
Canadian Dollar vs. U$شاخص های بازار سهام
Stock Market Indices
Tehrantonian's Google Ranking

Yahoo bot last visit to Tehrantonian.
Msn bot last visit to Tehrantonian
Tuesday, March 29, 2005اعتصاب کارکنان تی تی سی

کارکنان تحت پوشش اتحادیه کارگری پیشتر اعلام کرده بودند که بعد از دو هفته مذاکره بدون نتیجه با مقامات برای افزایش حقوق و مزایا، روز جمعه این هفته دست به اعتصاب خواهند زند و شبکه حمل و نقل شهری را فلج خواهند کرد.

کارکنان تی تی سی در یک رای گیری که در اوایل این ماه انجام شد با طرح دولت برای تمدید پنجساله قرارداد کارکنان با شرط افزایش دو درصدی در حقوق سه سال اول قرارداد و بهبود مزایا مخالفت کردند و آن را ناکافی دانستند.

در حال حاضر رانندگان اتوبوس ها – بسته به سابقه شان بین 18$ تا 24$ در ساعت دریافتی دارند و این در حالیست که کارمندان دفتری تی تی سی کار خود را از ساعتی 16$ شروع می کنند. پر درآمدترین پرسنل اتحادیه ای در تی تی سی را پرسنل تعمیرات فنی تشکیل می دهند که بین 28$ تا 30$ دریافت می کنند.

خبر خوب اینکه امروز از سوی اتحادیه اعلام شد که مذاکرات خوب پیش می روند و اگر به همین روال "سازنده" ادامه داده شود، به احتمال قوی از اعتصاب خبری نخواهد بود.

در مذاکرات قبلی کارکنان تی تی سی که در سال 2002 اتفاق افتاد پرسنل این مجموعه به مدت به هفته بدون داشتن قرارداد در سر کار خود حاضر شدند و سرانجام قراردادی را امضاء کردند که متضمن رشد سالانه 3 درصد در میزان پرداختی به ایشان گردید. این گروه در سال 1999 به مدت دو روز از حاضر شدن در محل کار خود امتناع کردند.

باید دید نتیجه چه خواهد شد. بنظر می رسد با افزایش درآمد دولت انتاریو و وضع مالی رضایت بخش شهر، امید زیادی به نتیجه مثبت این مذاکرات وجود داشته باشد. بسیاری از مردم از همین هفته برای تردد خود در صورت بروز اعتصاب نقشه می کشند.

روز خوش


Link to this log     لینک به این نوشته - 11:02 a.m. -                                                 مطلب را به بالاترین بفرستید: Balatarin

0  Comments   اظهار نظر از طرف دوستان
........................................................................................