Tehrantonian                 تهرانتویی – یک تهرانی در تورنتو
نکاتی پیرامون مهاجرت به کانادا،زندگی در انتاریو، کاریابی، خرید اولین خانه تان و استقرار با موفقیت
Tips on Immigration to Canada, Living in Ontario, Finding a Job, Buying your first home and settling down Successfully.
جستجو در تهرانتویی  
گزارشات لحظه ای
Reports by the Moment
وضعیت هوای تورنتو
Toronto's Weather

Click for Toronto Pearson, Ontario Forecast
برای دیدن وضعیت هوای سراسر کانادا اینجا کلیک کنید
Click here for Canadian Weather Status

Locations of visitors to this page
تورنتو Toronto
ونکوور Vancouver
تهران Tehran


وضعیت دلار کانادا
Canadian Dollar vs. U$شاخص های بازار سهام
Stock Market Indices
Tehrantonian's Google Ranking

Yahoo bot last visit to Tehrantonian.
Msn bot last visit to Tehrantonian
Thursday, May 05, 2005

چند خبر درهم برهم!


هم اکنون نیازمند یاری سبز (!) شما هستند!

دیروز در رسانه ها اعلام شد که بانک اسپرم کانادا در مضیقه قرار گرفته و ظاهرا تمایل مردم به اهدای این مقوله کم شده. این اهداء که ظاهرا تا بحال رایگان و داوطلبانه بوده اکنون به حدی کم شده که پارلمان در نظر دارد بودجه ای برای پرداخت پول به اهدا کنندگان در نظر بگیرد.


آهای چشم تنگ! ای Pirate! ای کپی زن!

افسران RCMP دیروز در یک افدام ضربتی به بازار Pacific Mall (واقع در خیابان Steeles در ناحیه Markham و پاتوق جماعت چشم تنگ – خصوصا چینی ها) ریختند و متجاوز از 800000$ جنس تقلبی و یا کپی کاری – شامل 30 هزار DVD ، 3000 بازی کامپیوتری و 1600 کارتریج بازی کپی شده- را توقیف کردند. این امر که به شدت به نون دونی چینی های وارد کنند فیلم های کپی شده در چین ضربه خواهد زد، موجب حالگیری عده ای از دوستان که علاقه مند به خرید و تماشای فیلم با هزینه نازل داشتند نیز خواهد شد. بنظر می رسد این تصمیم یکروز بعد از آنکه ایالات متحده کانادا را در فهرست بازبینی مخصوص کشورهای آسانگیر در مورد اجناس تقلبی و کپی شده محصول جهان سوم – خصوصا چین- قرار داد به اجرا درآمده.


پملا اندرسن – بازیگر فیلم های پورنو و مدل عکس های لختی - از جوجه ها حمایت می کند!

این بازیگر که از سوی John Bitove – مدیر کانادایی رستوران های زنجیره ای جوجه سوخاری کنتاکی KFC – به صرف ناهار دعوت شده بود، در پاسخی رسمی به او اعلام کرد تا وقتی که شرکتش با جوجه ها با بی رحمی رفتار می کند باید به تنهایی ناهار بخورد!
وی معتقد است که KFC در زمان نگهداری و حمل و کشتار جوجه ها به حدی با ایشان بدرفتاری می کند که اگر این این رفتار را با سگها یا گربه ها می کرد از سوی قانون به اتهام بدرفتاری با حیوانات مجرم شناخته می شد.


شورای شهر تورنتو تصمیم گرفت به مدت یکسال از صدور جواز تاسیس Bar در منطقه downtown خودداری کند!

این تصمیم در پی درخواست پلیس از شورای شهر برای بررسی وضعیت کلوپ ها و بارهای این ناحیه اتخاذ شده است. بنا به گزارش پلیس در شب های آخر هفته بین 30 تا 60 هزار نفر برای رفتن به این مراکز تفریحی وارد این ناحیه می شوند و این تراکم جمعیت ناحیه مذکور را از نظر آلودگی صوتی، خطر آتش سوزی و تخلفات رانندگی و بروز زد و خورد بین مهمانان، مشکل ساز می کند. این موضوع با رونق گرفتن ساخت و ساز برج های مسکونی در این ناحیه اهمیت بیشتری پیدا کرده است.

بنظر می رسد چاره ای نیست جز اینکه با همین دویست تا بار و کلوپ بسازید و هرطوری هست سر کنید تا سال بعد!

و آخرین خبر اینکه:

امکان خرید online با استفاده از کارت بانکی (debit card) فراهم می شود!

بانکهای بزرگ کانادا سرگرم آماده سازی امکاناتی هستند که به اغلب فروشگاههای اینترنتی (آنلاین) امکان خرید از طریق بکارگیری کارت بانکی را می دهد. این حرکت در جهت جذب نوجوانان، مهاجران تازه وارد و افرادی که بهر دلیل فاقد کارت اعتباری هستند، به بازار خرید / پرداخت اینترنتی انجام شده است.

ایام بکام


Link to this log     لینک به این نوشته - 9:37 a.m. -                                                 مطلب را به بالاترین بفرستید: Balatarin

0  Comments   اظهار نظر از طرف دوستان
........................................................................................