Tehrantonian                 تهرانتویی – یک تهرانی در تورنتو
نکاتی پیرامون مهاجرت به کانادا،زندگی در انتاریو، کاریابی، خرید اولین خانه تان و استقرار با موفقیت
Tips on Immigration to Canada, Living in Ontario, Finding a Job, Buying your first home and settling down Successfully.
جستجو در تهرانتویی  
گزارشات لحظه ای
Reports by the Moment
وضعیت هوای تورنتو
Toronto's Weather

Click for Toronto Pearson, Ontario Forecast
برای دیدن وضعیت هوای سراسر کانادا اینجا کلیک کنید
Click here for Canadian Weather Status

Locations of visitors to this page
تورنتو Toronto
ونکوور Vancouver
تهران Tehran


وضعیت دلار کانادا
Canadian Dollar vs. U$شاخص های بازار سهام
Stock Market Indices
Tehrantonian's Google Ranking

Yahoo bot last visit to Tehrantonian.
Msn bot last visit to Tehrantonian
Tuesday, August 01, 2006

روز گرم و تابستانی

هوا شده مثل هوای مرداد ماه شمال ایران. گرم و مرطوب و آفتابی.

آدم فکر می کند رفته به مسافرت لب دریا. امروز با درنظر گرفتن فاکتور رطوبت، درجه هوا به 47 درجه خواهد رسید و یکی دو روز هم ادامه خواهد داشت.

دیگر خبر اینکه دوستی که بتازگی به همراه خانواده به کانادا مهاجرت کرده اند یک لینک و یک خبر داده اند و آن اینکه اگر درصدد آماده شدن برای امتحان آیین نامه هستید، این سایت از شما امتحان رایگان می گیرد و گزارش وضعیت عملکردتان در امتحان را به شما می دهد:

AlfaGroupCanada

ضمنا اگر بهمراه فرزند خود به کانادا آمده اید، می توانید به شهرداری منطقه تان مراجعه کرده و یک ورقه بنام welcome policy بگیرید و با آن خود و فرزندانتان بمدت یکسال بطور محدود از برنامه های تفریحی و آموزشی شهرداری – نظیر کمپ و استخر و ... – استفاده کنید.

دیگر اینکه امسال 10000 توریست از کانادا به لبنان رفتند و 17000 تا برگشتند. با توجه به اینکه در این مدت اندک، این 7000 نفر اضافی زاییده نشده اند، می شود نتیجه گرفت جزو همان دسته ای بوده اند که پاسپورت کانادایی را محض سرما گرما گرفته بودند که اگر اوضاع بهم ریخت با آن از کشورشان فرار کنند.

بزرگترین اشکال کار در اینجاست که این گروه آنقدر خارج از کانادا زندگی کرده اند که عده قابل ملاحظه ای از آنها همان انگلیسی یا فرانسه دست و پا شکسته ای را که موقع سیتیزن شدن بلد بوده اند را هم از یاد برده اند و نه تنها قادر به تکلم زبان کشوری که ادعای شهروندی اش را می کنند، نیستند، بلکه هیچ جا و منزل و آدرس و مکانی هم در کانادا ندارند.

با توجه به اینکه وقتی اوضاع قمر در عقرب می شود، امکان فروش ملک و برداشت پول از بانک و خرید ارز و ... وجود ندارد، طبعا این عده دست شان را گرفته اند به تنبانشان و راهی کانادا شده اند و روزی خور کرم دولت کانادا بخرج مالیات دهنده ها هستند و آیینه عبرتی شده اند برای علاقه مندان به سیستم سرما گرما.

الله اعلم


Link to this log     لینک به این نوشته - 9:52 a.m. -                                                 مطلب را به بالاترین بفرستید: Balatarin

0  Comments   اظهار نظر از طرف دوستان
........................................................................................