Tehrantonian                 تهرانتویی – یک تهرانی در تورنتو
نکاتی پیرامون مهاجرت به کانادا،زندگی در انتاریو، کاریابی، خرید اولین خانه تان و استقرار با موفقیت
Tips on Immigration to Canada, Living in Ontario, Finding a Job, Buying your first home and settling down Successfully.
جستجو در تهرانتویی  
گزارشات لحظه ای
Reports by the Moment
وضعیت هوای تورنتو
Toronto's Weather

Click for Toronto Pearson, Ontario Forecast
برای دیدن وضعیت هوای سراسر کانادا اینجا کلیک کنید
Click here for Canadian Weather Status

Locations of visitors to this page
تورنتو Toronto
ونکوور Vancouver
تهران Tehran


وضعیت دلار کانادا
Canadian Dollar vs. U$شاخص های بازار سهام
Stock Market Indices
Tehrantonian's Google Ranking

Yahoo bot last visit to Tehrantonian.
Msn bot last visit to Tehrantonian
Monday, June 11, 2007

خبر از همه جا

بلیط نامحدود هواپیما برای دو ماه!

خطوط هواپیمایی Air Canada اقدام به صدور پاس دوماهه (بلیط نامحدود دوماهه) برای پروازهای داخلی انتاریو و نیز پرواز های داخلی کبک کرده اند. این بلیط ها 999 دلار قیمت دارند و به دارنده اجازه استفاده نامحدود از پروازهای بین شهری استان های تحت پوشش را می دهند. دارندگان این بلیط ها می توانند از طریق اینترنت پرواز های دلخواه خود - حتی صندلی مورد نظرشان - را انتخاب کرده و رزرو کنند. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.


سرویس حمل و نقل عمومی رایگان

شهر Milton در استان انتاریو از آغاز ماه ژوئن امسال اقدام به رایگان کردن سرویس حمل و نقل عمومی از ساعت 9 صبح تا 3 عصر کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.


مسابقات جام بزرگ اتومبیرانی فرمول یک کانادا

شهر مونترال یکشنبه گذشته میزبان مسابقات اتومبیلرانی فرمول یک کانادا بود. این مسابقات که با قهرمانی تیم مک لارن – مرسدس بنز پایان یافت پر حادثه بود و چهار مرتبه کار به حضور خودروهای حفاظتی در سطح مسیر مسابقه کشید. برای اطلاعات بیشتر به این لینک و برای داونلد کردن عکس های مسابقه اینجا کلیک کنید.


پخش فیلم های علمی تخیلی رایگان

امسال طبق برنامه ذیل، فیلم های علمی تخیلی بطور رایگان در میدان Dundas بنمایش در خواهند آمد. این فیلم ها بعد از غروب خورشید در ده سه شنبه شب متوالی حدود 8 تا 8.5 شب شروع خواهند شد. برای رسیدن به این میدان کافیست از ایستگاه متروی Dundas در خط یانگ، خارج شوید:

June 26 - Forbidden Planet
July 3 - 2001
July 10 - Sleeper
July 17 - Close Encounters
July 24 - Blade Runner
July 31 - Brazil
August 7 - Gattaca
August 14 - Matrix
August 21 - Minority Report
August 28 - Metroploisفستیوال نمایش های خیابانی (Buskerfest)

خیابان Front امسال از 23 تا 26 آگوست میزبان هنرمندان خیابانی در منطقه St Lawrence Market (سنت لارنس مارکت بین خیابان های چرچ و جارویس) خواهد بود و بیش از 40 نفر بندباز و شعبده باز و تردست به سرگرم کردن تماشا گران خواهند پرداخت. برای کسب اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.


فستیوال و مسابقه قایق رانی دراگون (Dragon Boat Festival)

نوزدهمین چشنواره قایق های پارویی چینی (معروف به قایق های اژدها نما) در مجموعه جزایر جنوب تورنتو (Toronto Islands) در روزهای 16 و هفدهم این ماه (ژوئن) با شرکت 200 تیم و 6000 پاروزن برگزار خواهد شد. در این چشنواره موسیقی زنده، غذا و بازی و سرگرمی برای کودکان و بزرگسالان نیز عرضه خواهد شد.

اگر هنوز به این جزایر سری نزده اید، این فرصتی عالی است برای دیدار از این نقطه سرسبز و دیدنی تورنتو. برای رسیدن به این جزایر می توانید از ایستگاه متروی یونیون سوار استریت کار Water front بشوید و در ایستگاه Bay یا Queen’s Quay (تلفظ می شود: کو- اینز- کی ) پیاده شوید و به سمت دیگر خیابان بروید و بلیط قایق مسافربری (حدود هفت یا هشت دلار) بخرید. برای کسب اطلاعات بیشتر به این اینک مراجعه کنید.

روز خوش!


Link to this log     لینک به این نوشته - 2:58 p.m. -                                                 مطلب را به بالاترین بفرستید: Balatarin

0  Comments   اظهار نظر از طرف دوستان
........................................................................................